Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme!

736 624 307

V oboru reality jsme díky dlouhodobím zkušenostem skutečnými odborníky. Nákup, prodej, pronájem bytu, rychle a výhodně. Potřebujete-li pomoci jsme zde pro vás každý pracovní den.  Zažádejte si o výkup nemovitosti za hotové ještě dnes!Jak se včas zbavit exekuce

Pokud vám hrozí exekuce nemovitosti nebo potřebujete z jakýchkoli důvodů okamžitě prodat svoji nemovitost, pak je právě vám určena naše služba výkupu nemovitosti za hotové. Za vaši nemovitost od nás můžete dostat až 80 % tržní ceny nemovitosti.

 

Pokud na vaši nemovitost byla uvalena exekuce nebo vám exekuce nemovitosti hrozí, rozhodně této naší služby využijte. Můžete na tom pouze vydělat. Ceny dosažené vydražením nemovitosti v nedobrovolné dražbě se totiž běžně pohybují okolo 30 % ceny zjištěné soudním znalcem!

 

Co nabízíme?

 

  • rychlý výkup nemovitosti za hotové, a to na území celé republiky
  • hotovost do 48 hodin
  • až 80 % aktuální tržní ceny nemovitosti
  • kromě bytů a domů vykupujeme také chaty a chalupy, pozemky a komerční nemovitosti
  • řešíme nemovitosti v exekuci i dražby nemovitostí
  • řešíme prodej nemovitostí zatížených zástavním právem
  • nemusíte k nám chodit, přijdeme za vámi
  • bezplatný právní servis a služby realitního odborníka

 

Stačí nás kontaktovat prostřednictvím vyplněného formuláře. Váš problém vyřešíme k vaší spokojenosti.

 

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

 

 

Stanovení ceny

 

Realizujeme přímé oddlužení výkupem nemovitostí za hotové. Při stanovení výše ceny, kterou vám za vaši nemovitost vyplatíme, vycházíme z odhadu tržní ceny. Tu stanoví náš realitní odborník na základě komparativní analýzy tržních cen srovnatelných nemovitostí v dané lokalitě a na základě analýzy realizovaných prodejů. Pro stanovení odhadu tržní ceny spolupracujeme s renomovanými realitními kancelářemi a využíváme také analýz serveru www.vlastnici.cz, který je zaměřen na prodej nemovitostí bez účasti realitní kanceláře.

 

 

Garance ceny

 

Po prohlídce nemovitosti a zjištění všech rozhodných skutečností zkompletuje realitní specialista, který vede váš případ, veškerou potřebnou dokumentaci. Tu předá managementu naší společnosti, který pak rozhodne o konkrétním postupu ve vašem případě. Pokud budete souhlasit s cenou a s navrženým postupem řešení vaší situace, ihned připravíme veškeré potřebné smlouvy. Jedná se především o smlouvu o budoucí smlouvě kupní, o kupní smlouvu, o návrh na vklad do katastru nemovitostí atp.

 

Dohodnutou cenu za výkup vaší nemovitosti tedy máte od počátku garantovánu smluvně.

 

 

Realizujeme oddlužení pomocí výkupu nemovitosti za hotové, kdy peníze obdržíte do 48 hodin. Vykupujeme byty, rodinné domy, chaty a chalupy, pozemky a další nemovitosti. Realizujeme prodeje nemovitostí zatížené exekucí. Rychle a efektivně.Kontakt: info@exekucni-prikaz-k-prodeji-nemovitosti.cz

Potřebuji pomoci s řešením exekuce na nemovitosti v okrese:
Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti